O nasNasza firma słynie z produkcji wysokiej jakości mebli tapicerowanych. Potwierdzeniem zaawansowanych kompetencji jest ponad osiemnastoletnie doświadczenie oraz nieustannie poszerzające się grono zadowolonych partnerów biznesowych i klientów.
Proponujemy niezwykle ergonomiczne w formie, wytrzymałe, bardzo funkcjonalne, a przy tym eleganckie i stylowe łóżka tapicerowane – przede wszystkim łóżka kontynentalne. W ofercie mamy również komfortowe narożniki, kanapy, fotele i pufy. Ścisły nadzór nad każdym etapem tworzenia i dostarczania mebli sprawia, że trudno pozostać obojętnym wobec naszej oferty.

Meble przyciągające uwagę

Naszą specjalnością są nowoczesne i atrakcyjne wizualnie meble tapicerowane. Przykładamy szczególną wagę do tego, aby wszystkie propozycje idealnie odpowiadały aktualnym trendom aranżacji modnych wnętrz, a jednocześnie miały charakter ponadczasowy. Mamy też pewność, że łóżka tapicerowane oraz pozostałe produkty z naszej oferty spełnią marzenia o komfortowych meblach do przyjemnego wypoczynku. Jednocześnie ich niebanalny design oraz różnorodna kolorystyka dostarczy nieprawdopodobnych doznań estetycznych. Zwracamy też uwagę na wybór odpowiednich materiałów, gwarantujących wysoką jakość mebli.

Pragniemy ponadto podkreślić, że priorytetem w naszej codziennej pracy jest wyjątkowa dbałość o każdy detal. Właśnie dlatego wszystkie nasze meble wykonywane są ręcznie i mają charakter niepowtarzalny.

Meble wygodne, trwałe i piękne

Każde proponowane przez nas łóżko tapicerowane, puf czy narożnik stanie się funkcjonalnym i zarazem bardzo eleganckim elementem wyposażenia domu, pensjonatu albo hotelu. Nasza firma to po prostu gwarancja najwyższej jakości mebli w modnym wzornictwie i szerokiej palecie kolorów.
Naszą dewizą jest w pełni kompetentna obsługa od A do Z, także w kwestii logistyki. Dlatego zapewniamy szybkie dostawy mebli, realizowane własną flotą transportową.

Zapraszamy do współpracy sklepy meblowe z całego kraju – partnerów biznesowych, którym zależy na uczciwych relacjach oraz interesującej ofercie przypadającej do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.


P.W."PATRYK" Ilona Mikołajczyk
ul. Sportowa 13
63-604 Baranów
NIP 619-149-08-79

Tel. 502-036-122
Tel. 503-853-432
mail: biuro@pkmebel.pl

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl